Meros Hotel

  • Wi-Fi
  • Цілодобова стійка реєстрації
  • Експрес реєстрація заїзду/ виїзду
  • Джакузі
  • Бар/зона відпочинку

Комфортабельний Meros Hotel Istanbul, розташований на відстані 4.5 км від Стамбульського океанаріуму, налічує 31 номер з видом на місто. Цей готель Стамбулу оснащений Wi-Fi у місцях загального користування.

У номерах є зона відпочинку і обідня зона, а також для вашої зручності пропонуються телевізор зі супутниковими каналами, телевізор з плоским екраном і супутниковими телеканалами. Окрім мініхолодильника і мінібара, номери мають письмовий стіл. Поряд із окремим туалетом і душем у ванній кімнаті є шапочки для душу і банні рушники.

На відстані 5 хвилин ходьби від Meros Стамбулу розташований ресторан Gaziantepli Ali Haydar Usta. Близько 5 хвилин знадобиться, щоб дійти до ресторану Kofteci Ramiz.

Готель порадує першокласним розташуванням у районі Kucukcekmece. Серед визначних пам'яток, розташованих на відстані майже 10 хвилин їзди машиною від цього помешкання, є Колишня резиденція президента Ататюрка на пристані у Флор’ї. Комфортабельний Meros знаходиться недалеко від автобусної зупинки Mustafa Eravutmus Ortaokulu.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Meros Hotel Стамбул
Wp White Palace Hotel
Ціна лише для моб. пристроїв

Wp White Palace Hotel

123 м від помешкання
USD 57 USD 51
за ніч
Armoni Life Suit Hotel
Ціна лише для моб. пристроїв

Armoni Life Suit Hotel

139 м від помешкання
USD 64 USD 58
за ніч
Comfort Point Two Hotel
Ціна лише для моб. пристроїв

Comfort Point Two Hotel

8.5
Відмінно 502 відгуки
248 м від помешкання
USD 31 USD 28
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Istanbul
    44 км

    Залізничні вокзали

    Залізнична станція Єнікапі
    14 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Шаттл

    • Платний трансфер від/до аеропорту

    Послуги на території

    • Сейф
    • Цілодобова стійка реєстрації
    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Експрес реєстрація заїзду/ виїзду
    • Цілодобова охорона
    • Камера схову багажу
    • Обмін валют
    • Прибирання приміщень
    • Пральня
    • Хімчистка
    • Послуги екскурсовода/ Замовлення квитків

    Харчування

    • Бар/зона відпочинку

    На кухні

    • Електрочайник

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    Відпочинок

    • Кімната відпочинку/ Кінозал
    • Джакузі

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Міні-бар
    • Зона відпочинку
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном
    • Радіо-будильник

    Основні зручності

    • Номери для некурців
    • Ліфт
    • Детектори диму
    • Вогнегасники
    • Картковий електронний замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 12:00
    Номер ліцензії202207920
    Часті питання
    • Чи надає Meros Hotel трансфер з аеропорту?
      Так, Meros Hotel може організувати трансфер до аеропорту.
    • Які способи оплати приймає Meros Hotel?
      Meros Hotel приймає наступні способи оплати:
      • Visa
      • Bankcard
      • Maestro
      • Discover

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Istanbul
    44 км

    Залізничні вокзали

    Залізнична станція Єнікапі
    14 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Meros Hotel Стамбул

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити